Протягом 4 тижня вагітності майбутній мамі потрібно ретельно стежити за своїм здоров’ям: намагайтеся максимально захистити себе від впливу чинників, згубних для здоров’я: тютюну, алкоголю; намагайтеся максимально оточити себе чистотою. Це стосується не тільки зовнішнього середовища, але й Вашого настрою.

4 тиждень вагітності — це час, коли Вам слід почати пильно стежити за артеріальним тиском, уникати гучних вечірок і будь-яких інших обставин, які можуть спровокувати зміни Вашого стану.

На 4 тижні відчуття можуть бути абсолютно різними. З огляду на те, що далеко не всі жінки вже знають про вагітність, вони просто чекають день-Х у своїх календарях. Саме тому найперші ознаки вагітності, такі як підвищення чутливості молочних залоз, перепади настрою, тягнучі болі внизу живота, сприймаються як симптоми ПМС.

Симптомы беременности на ранних сроках, 4 неделя беременностиПроте вже зараз закладаються внутрішні органи Вашого малюка, його нервова система, формується плацента, серцево-судинна система, утворюються три мозкових міхура, закладається дихальна система.

В організмі мами продукується хоріонічний гонадотропін людини, який також називається гормоном вагітності. На 4 тижні відбувається розвиток жовткового мішка — тимчасового органу, який виконує кровотворну, видільну та обмінну функції. Він потрібен доти, доки відповідні органи плоду не почнуть функціонувати самостійно.

Жінка на 4 тижні може відчувати втому, бути сонливою і слабкою. Малюк зараз не більший за макове зернятко, і основне завдання — забезпечити його достатньою кількістю необхідних вітамінів. Потоваришуйте з овочами і фруктами, кисломолочними продуктами і нежирним м’ясом, дотримуйтесь питного режиму.

Рекомендації для 4 тижня

Якщо під час підготовки до зачаття Ви вживали фолієву кислоту, то можете сміливо продовжувати її приймати. ФК (вона ж — вітамін В9) бере участь у формуванні нервової трубки плоду, стимулює кровотворну функцію кісткового мозку мами. Вже зараз Ви можете починати приймати вітамінні комплекси, які забезпечать і Ваш організм, і плід усіма необхідними компонентами! Все, що потрібно мамі та майбутньому малюкові міститься у необхідній кількості в комплексі Прегна-5!