Вагітність без проблем: ключові моменти

Вагітність – дивовижний період, протягом якого в організмі жінки відбувається низка змін: центральна нервова система починає регулювати процеси, спрямовані на підготовку до народження і вигодовування малюка. Для того, щоб вагітність проходила легко, візьміть на озброєння наступні правила.

Знайти в аптеках:

Прогулянки на свіжому повітрі

Під час вагітності і жінка, і плід потребують більше кисню. Достатня кількість кисню – це профілактика гіпоксії плоду і передумова його правильного розвитку. У випадку нестачі кисню виникає загроза ризику затримки внутрішньоутробного розвитку плоду.

Beautiful pregnant woman in rich pink dress holds hands on her belly posing in luxury white room беременность без проблем

Перебувайте у гармонії із своїми емоціями

Спостерігається, що у жінок, які налаштовані на «позитив» та розмовляють з майбутнім малюком, дитина народжується здоровішою і міцнішою, ніж у тих, хто потрапив під вплив негативного настрою. Слухайте класичну музику, насолоджуйтеся красою навколишнього світу і намагайтеся максимально наповнювати себе позитивними емоціями.

 

Не переїдайте

Міф про те, що вагітна жінка повинна їсти за двох – широко розповсюджений, але він так і залишається міфом. Меню вагітної жінки має містити продукти, що містять достатню кількість мінеральних солей. Рекомендується відмовитись від хлібобулочних виробів та продуктів з крохмалю, легких вуглеводів, а також продуктів, які пройшли глибоку термічну обробку. Не зважаючи на те, що організм вагітної подекуди вимагає «солоненького», надлишок маринованих, перчених і солоних продуктів створює додаткове навантаження на нирки і провокує появу набряків. Харчуйтеся збалансовано і не переїдайте. Надлишкові калорії можуть призвести до народження малюка з підвищеною масою тіла.

Пам’ятайте про корить фізичних навантажень!

Помірні фізичні навантаження сприяють зміцненню організму жінки у цілому і діють у якості профілактики розривів під час пологів. Крім цього, під час занять спортом плід додатково забезпечується кров’ю. Найбільш простий та доступний варіант навантажень – це ходьба на свіжому повітрі. Намагайтеся знаходити для цього не менше двох годин на день.

Піклуйтесь про здоров’я малюка ще до його появи

Для здорової вагітності і здоров’я майбутнього малюка, жінка має збільшити споживання деяких мікронутрієнтів, потреба у яких виникає саме у зв’язку із зародженням нового життя.

Збалансований комплекс необхідних вітамінів та мінералів для організму майбутньої матері та її малюка міститься у Прегна-5.