Як визначити, чи настала вагітність, ще до проведення тесту?

Кожна жінка, яка мріє про малюка, знає, що 10 днів циклу після овуляції й до початку нового циклу тривають цілу вічність. Які ознаки вагітності майбутня мама може виявити після зачаття?

pregna-5, симптомы беременности, боль в грудиВідчуття болі у грудях..Як зізнаються багато матусь, груди першими реагують на прийдешні зміни у житті. Під час вагітності Ваші груди збільшуватимуться за розміром, а соски можуть стати темнішими та більшими.

симптомы беременности, первые симптомы беременности, прегна5, прегна-5, pregna-5Часте сечовипускання.. Якщо Ви помітили частішу потребу у сечовипусканні без будь-якої явної причини, або Ви почали страждати на закрепи, яких раніше не було – можливо, Ви вагітні.

признаки беременности, прегна5, прегна-5Нудота. Багато майбутніх матусь помічають ранкову нудоту та відразу до запахів, які раніше не викликали такої реакції, наприклад, запах міцної кави.

симптомы беременности, усталость, симптомы до задержки, прегна5Відчуття втоми. У вагітних швидко зростає рівень прогестерону, в результаті чого відбувається пригнічення імунних реакцій. Його різке підвищення може проявлятися стомленістю, незважаючи на достатню кількість годин сну і відсутність незвичних навантажень.

симптомы беременности, pregna5Цервікальний слиз. Під час овуляції збільшується кількість цервікального слизу, а його в’язкість зменшується, що сприяє проходженню сперматозоїдів. Під час вагітності ЦС стає більш густим та тягучим для захисту плоду і плаценти від мікробів та інфекцій.

Імплантаційна кровотеча. Прикріплення яйцеклітини до стінки матки може супроводжуватись світло-рожевими або коричневими виділеннями. Іноді ІК плутають із звичайною менструацією, і жінки думають, що зачаття не відбулось. Помітили легкі кров’янисті виділення? Мерщій за тестом!

симптомы беременности, боль в животе, прегна-5, pregna-5Спазми внизу живота.
Ознаки вагітності на ранніх термінах можуть бути схожими на ПМС. В процесі імплантації яйцеклітини у стінку матки жінка може відчувати легкі спазми у животі, а також тягучий біль у попереку.

озноб, симптомы беременности, прегна5, pregna5Підвищення температури. На ранніх термінах вагітності жінки часто помічають симптоми застуди; також може підвищитися температура. Не поспішайте приймати ліки, щоб не нашкодити малюку!

симптомы беременности, прегна5, симптомы до задержкиНадмірне слиновиділення.. Цей симптом пов’язують з появою ранішньої нудоти, печією або кислотним рефлюксом. Він може завдавати дискомфорту майбутній матусі, але є абсолютно безпечним для неї.

Зміна смакових уподобань. Замість улюблених страв хочеться екзотичних? Можливо протягом найближчих тижнів Ви дізнаєтесь, що чекаєте на малюка! Гормональні коливання змушують жінок змінювати харчові звички. Важливим показником майбутніх змін вважається ранкова нудота.

Проблеми зі стулом.. Гормональний фон майбутньої мами змінюється, зокрема, підвищується рівень прогестерону. Він сприяє уповільненню роботи кишківника, тому у майбутньої матусі можуть виникати труднощі зі стулом. Рекомендується випивати достатню кількість води і забезпечити організм необхідною кількістю магнію.

симптомы беременности, металлический привкус, прегна-5Металічний присмак у роті. Одна із найдивніших ознак вагітності! Це явище називається дисгевзія. Воно відбувається через зміни гормонального фону. Зазвичай, металічний присмак у роті під час вагітності зникає протягом другого триместру.

Озноб. Цю ознаку підтверджує половина жінок, а причина – підвищення рівня прогестерону. Гарна новина для жінок, які  планують вагітність: озноб може з’явитися задовго до затримки.

перемены настроения, симптомы беременности, прегна-5, pregna-5Зміни настрою. Цей симптом схожий на ПМС, але зазвичай жінки відчувають гаму позитивних емоцій (особливо, якщо знайшли у себе попередні 13 пунктів. До речі, Ви вже купили тест? 🙂 )