Тепер будь-якого дня малюк може вирішити, що настав час Вашої зустрічі 🙂 Він поправився до 3500 гр і підріс до 51 см. Пам’ятайте, що ці цифри орієнтовні, і Ваш малюк може бути як більшим, так і меншим.

Він більше не буде змінюватися і Ви побачите його саме таким, яким він зараз сидить у Вашому животику. Його шкіра стала гладенькою і набула красивого рожевого відтінку, пух майже повністю зійшов, первородна змазка зникла.

pregna5, pregna-5, беременность, 40 неделя беременностиВсі органи малюка готуються до початку самостійного функціонування, у кишечнику накопичився меконій, вдосконалюється система дихання. Скоро він зробить перший вдих і Ви почуєте його перший крик — сигнал про початок нового життя.

У Вашому організмі зараз підвищується рівень естрогену, а фізична втома відчувається значно сильніше. Приділяйте час повноцінному відпочинку, будьте спокійні і прислухайтеся до провісників пологів.

Можливо, у Вас на 40 тижні загостриться безсоння, і в цьому немає нічого дивного, адже всі думки зайняті швидкою появою на світ Вашого малюка. Крім того, Вам все складніше підібрати позу для сну. Для позбавлення від нав’язливих думок перевірте, чи все зібрано для пологового будинку і відверто поговоріть з партнером. Обговоріть усі питання, які Вас турбують.

Якщо є бажання, то зараз саме час провести “пузатеньку” сімейну фотосесію.

40 тиждень вагітності: рекомендації

Рекомендації для 40 тижня вагітності полягають у тому, що Вам потрібно не краяти своє серце питаннями: чому досі не почалися пологи /коли вони почнуться/ що робити? Відповідь проста: коли малюк вирішить, що вже час, тоді Ви почнете відчувати перейми. Малюкові вже тісно, йому некомфортно всередині Вас, у нього виробляється кортизол. Саме так малюк розуміє, що час міняти місце проживання:)

Не бійтеся можливого болю, подумайте про те, що малюкові буде зовсім нелегко і йому дуже потрібна Ваша підтримка. Ви є першою і єдиною людиною, яку він знає настільки добре і він буде щасливий, якщо в цей відповідальний момент Ви зумієте тримати себе в руках.

Яким би сильним не був біль, крихітні ручки, які обіймуть Вас, коли він скінчиться, перекреслять усі неприємні відчуття, всі труднощі, яких Вам довелося зазнати протягом 9 місяців.

Легких Вам пологів і з Днем народження Вашого малюка!