2 тиждень вагітності, яка вважається вагітністю тільки за акушерськими мірками ̶ час розвитку і визрівання двох десятків фолікулів. Один з них лопне, і з нього вийде яйцеклітина, яка зовсім скоро буде запліднена. Так відбувається овуляція, дні якої вважаються найбільш сприятливими для зачаття.

Як визначити дні овуляції?

Найпростіший спосіб ̶ це провести тест на овуляцію або зробити УЗД. Але якщо Ви уважні до свого організму, то можете помітити певні зміни.

хворобливі відчуття в яєчнику, з якого буде виходити яйцеклітина;
нетривалий біль внизу живота;
підвищення базальної температури;
збільшення обсягу вагінальних виділень: вони стають прозорими і густими.

Запліднення може відбутися протягом доби після овуляції, а сперматозоїди зберігають життєздатність в жіночому організмі протягом 3 діб. Тобто, якщо статевий акт був за два-три дні до овуляції і день після неї, то ймовірність завагітніти в поточному циклі висока.

В цей самий час у жіночому організмі відбувається ще один процес: стінки матки стають товстішими, готуються прийняти запліднену яйцеклітину. Ваш організм виконує таку роботу щомісяця!

прегна, прегна5, pregna5, 2 неделя беременности

Тест на вагітність все ще показуватиме одну смужку, оскільки рівень ХГЧ все ще не високий. Використовуйте цей час на благо свого організму і організму свого малюка!

Рекомендації для другого тижня вагітності:

створіть сприятливі умови для розвитку майбутнього життя;
сфокусуйтеся на позитивних аспектах життя;
зробіть своє харчування максимально різноманітним: раціон має містити всі необхідні елементи для Вас і Вашого малюка;
налаштуйтеся на те, що зовсім скоро з Вами почнуть відбуватися неймовірні зміни!