Вітаміни для вагітних: наскільки вони необхідні?

Говорити про те, що при збалансованому харчуванні людина отримує всі необхідні компоненти можна, але от чи буде вагітна жінка харчуватися «по фен-шую» – суперечне питання. Ви ж знаєте, що у вагітних досить специфічні смаки, і колись улюблене ПП може виявитися зовсім не апетитним. Спочатку розберемо, які компоненти потрібні вагітній, а потім — звідки їх брати.

Знайти в аптеках:

✓ Фолієва кислота. ФК (вітамін В9) бере участь в синтезі ДНК, грає вкрай важливу роль в розвитку нервової трубки, попереджає розвиток вроджених вад серця. Однак, у 50% жінок звичайна фолієва кислота не засвоюється.

✓ Залізо. Необхідно для утворення крові, об’єм якої у вагітної збільшується на літр! Якщо Ви правильно харчуєтеся, то разом з їжею Ваш організм отримує 15 мг заліза, а рекомендована для вагітних доза становить 30 мг!

Prena5, Pregna-5, pregnancy, витамины для беременных
✓ 
Йод. Нормальне функціонування щитовидної залози матері до 18 тижнів неможливо без достатньої кількості йоду, а після 18 — ЩЗ і плоду! У разі дефіциту йоду, може бути затримка розвитку плода, зниження інтелектуального потенціалу, а у матері може розвинутися зоб. Якщо у вагітної і раніше були проблеми зі ЩЗ, необхідність контролю у ендокринолога зростає.

✓ D3. Цей «сонячний» вітамін сприяє підтримці імунної та нервової систем, необхідний для профілактики рахіту, знижує ризик розвитку серцевих захворювань, діабету і деяких видів раку.

✓ ДГК (Докозагексаенова кислота) — найцінніша з поліненасичених жирних кислот класу Омега-3. Ці кислоти дуже важливі для розвитку центральної нервової системи, головного мозку й органів зору. Дітки, у мам яких був брак ДГК, стикалися з проблемами в навчанні, були гіперактивними, неуважними й імпульсивними.

Як забезпечити себе і малюка всіма компонентами?

Прегна-5 — комплекс вітамінів, що необхідні вагітним жінкам і мамам, що годують груддю. Склад і дозування компонентів Прегна-5 розроблені відповідно до новітніх європейських рекомендацій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment